لیست قیمت کولر گازی اینورتر

نمایش 1–16 از 21 نتیجه

تعمیر انواع چیلر

تعمیر انواع چیلر

تعمیرات وی ار اف vrf

تعمیرات VRF

کولر گازی اینورتر چیست؟

اولین سوالی که باید به آن پاسخ دهیم این است که کولر گازی اینورتر چیست و چه فرقی با کولر گازی معمولی دارد. تفاوت اصلی بین کولر گازی اینورتر و معمولی در طراحی موتور کمپرسور آن ها است. موتور کمپرسور همان دستگاهی است که بیرون از منزل قرار می گیرد و یک فن بزرگ دارد.

در کولر گازی اینورتر از میکروپردازنده ها برای کنترل سرعت موتور کمپرسور هماهنگ با خروجی دلخواه استفاده می شود. یعنی زمانی که اتاق گرم یا سرد باشد، کولر گازی اینورتر می تواند سرعت موتورش را طوری تغییر دهد که هم دمای مطلوب حفظ شود هم در مصرف انرژی صرفه جویی گردد.
تکنولوژی اینورتر با کنترل بهینه سرعت موتور کولر به صرفه جویی در مصرف برق و انرژی کمک می کند. کولر گازی اینورتر زمانی که اتاق از حد دلخواه گرم تر شود آن را خنک کرده و زمانی که اتاق سرد تر از حد مطلوب شود آن را گرم می کند. به طوری که دمای اتاق در حد مطوب حفظ شود. کولر گازی اینورتر این کار را از طریق تغییر سرعت موتور بدون روشن یا خاموش کردن مکرر موتور کمپرسور انجام می دهد.

لیست قیمت کولر گازی اینورتر

اگر به دنبال دریافت لیست قیمت کولر گازی اینورتر به صورت بروز هستید حتما سایت دماکالا رو دنبال کنید

خرید کولرگازی اینورتر از دما کالا

شما میتوانید جهت خرید کولرگازی اینورتر به صورت حضوری به فروشگاه مرکزی دماکالا و یا به صورت غیرحضوری از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی دما کالا اقدام به خرید محصول مد نظر خود نمایید.

مرکز فروش کولرگازی اینورتر در تهران

کاربران عزیزی که قصد خرید از مرکز فروش کولرگازی اینورتر در تهران را دارند می توانند از وبسایت رسمی دماکالا یا آدرس این مجموعه به نشانی : خ طالقانى بعداز چهارراه مفتح مجتمع تجارى ادارى دانش طبقه همكف واحد٣ مراجعه نمایند.