مرکز نصب و تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور

مرکز خدمات تعمیرات کولرگازی در تهران

مرکز نصب و تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور

تعمیر کولر گازی ال جی

مرکز و نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولرگازی پنجره ای

تعمیر کولرگازی پنجره ای

نمایندگی کولر گازی دماکالا با بیش از ده سال سابقه، انواع خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی در تهران را با همکاری متخصصین تعمیرات و سرویسکاران کولر گازی ارائه می دهد. خدمات تعمیرات انواع برند های ایرانی و خارجی کولر گازی در مناطق مختلف غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران توسط این مرکز ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی در تهران، دماکالا، و خدمات این مرکز با ماه همراه باشید.

مشکلات و خرابی های کولر گازی

در خانه، محل کار، محیط های تجاری و به طور کلی، هر محل سرپوشیده ای که افراد در آن تردد دارند، استفاده از تجهیزات تهویه مطبوع امری ضروری است. کولر گازی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات تهویه مطبوع در انواع ساختمان است. با وجودی که کار اصلی کولر گازی خنک کردن هوا در فصل تابستان است، اما برای تهویه هوا، به گردش درآوردن هوا بدون خنک کردن آن، یا حتی گرمایش هوا در فصل زمستان نیز می توان از کولر گازی استفاده کرد.

کولر گازی مثل هر وسیله برقی دیگری ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شود. مشکلاتی مثل آب دادن پنل داخلی، زیاد شدن سر و صدا و لرزش یونیت های کولر گازی، کم شدن سرمای کولر گازی، و … در کولر گازی ها متداول هستند و حتما باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی و حل شوند.

عمده مشکلات و خرابی هایی که برای کولر گازی پیش می آید به دلیل عدم سرویس به موقع دستگاه است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف توصیه متخصصین برای سرویس دوره ای کولر گازی را نادیده می گیرند و کولر گازی را تا زمانی که خراب نشود، سرویس نمی کنند. این کار علاوه بر این که کارایی و عمر کولر گازی شما را کاهش می دهد، می تواند باعث ایجاد خرابی های جدی در دستگاه شود و در این صورت باید چند برابر هزینه سرویس دوره ای را صرف تعمیر یا تعویض دستگاه کنید.

خدمات سرویس کولر گازی در تهران

مرکز تعمیرات و نصب کولرگازی در تهران

یکی از مهم ترین اقدامات برای نگهداری درست از کولر گازی و جلوگیری از خرابی آن، سرویس به موقع است. سرویس دوره ای کولر گازی علاوه بر افزایش عمر دستگاه و کاهش مصرف برق، از بروز مشکلات مختلف برای کولر گازی جلوگیری می کند. سرویس کولر گازی شامل اقداماتی همچون بررسی کولر گازی جهت تشخیص زودهنگام ایرادات، بررسی قسمت های الکترونیکی دستگاه، تنظیم و شارژ گاز در صورت نیاز، شستشوی بلوور، باز کردن یونیت داخلی و شفت اسپلیت، شستشوی فیلتر ها، شستشوی کویل های کندانسور و اواپراتور، و … می شود. 

برای سرویس دوره ای کولر گازی می توانید با کارشناسان مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی دماکالا تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست سرویس کولر گازی، سرویسکار های متخصص ما در زمان مورد توافق به محل اعزام شده و کولر گازی شما را سرویس می کنند.

خدمات تعمیر کولر گازی در تهران

در روز های گرم تابستان، حتی یک ساعت بدون کولر گازی هم غیر قابل تصور است. به همین دلیل زمانی که کولر گازی خراب می شود، به دنبال سریع ترین روش برای تعمیر آن می گردیم. البته علاوه بر سرعت ارائه خدمات، کیفیت آن هم برای مشتریان اولویت بالایی دارد.

درست است که سرویس دوره ای می تواند تا حد زیادی از خرابی های کولر گازی جلوگیری کرده و عمر دستگاه را افزایش دهد. اما به ویژه پس از سال ها استفاده از کولر گازی، طبیعی است که دستگاه به مرور زمان با مشکلات و خرابی هایی رو به رو شود. در صورتی که این مشکلات توسط یک متخصص با تجربه و آگاه شناسایی و تعمیر شود، کولر گازی می تواند تا سال ها بعد به خوبی کار کند. اما اگر تعمیر دستگاه به دست افراد بی تجربه یا ناآگاه انجام شود ممکن است یک مشکل کوچک به مشکلات بزرگتری ختم شود و کارایی و عمر دستگاه را تا حد زیادی پایین بیاورد.

از طرفی کولر گازی در صورتی که به علت خرابی یا عدم رسیدگی های لازم دچار افت کارایی شود، برق بیشتری هم مصرف می کند، هزینه اضافی ای که با تعمیر و سرویس به موقع دستگاه می توانید از آن جلوگیری کنید.

تیم خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی دماکالا، با همکاری متخصصین تعمیرات کولر گازی با تجربه و حرفه ای، بهترین خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی را به همشهریان تهرانی ارائه می دهد. کلیه تعمیرکاران تیم دماکالا با دقت و وسواس انتخاب شده اند و دائما تحت نظارت هستند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیرات را به شما عزیزان ارائه دهند.

با اعتماد به دماکالا علاوه بر این که تعمیرات کولر گازی شما در اسرع وقت و به دست افراد متخصص انجام می شود، می توانید از هزینه های ناشی از خرابی کولر گازی یا عیب یابی و تعمیر اشتباه آن جلوگیری کنید و بدون نیاز به تعویض زودهنگام کولر، سال ها از کولر گازی خود در بهترین شرایط استفاده کنید.

خدمات تعمیرات در نمایندگی کولر گازی دماکالا

مرکز تعمیرات و نصب کولرگازی در تهران

همانطور که اشاره شد مرکز خدمات تعمیر کولر گازی دماکالا انواع تعمیرات و سرویس های مورد نیاز کولر گازی ها را پوشش می دهد. از جمله خدمات این تیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نصب کولر گازی (نصب پنل ها، لوله کشی، سوراخکاری و جوشکاری)

سرویس کولر گازی

عیب یابی کامل کولر گازی

تخلیه آب درین و رفع آبریزش

شارژ گاز کولر گازی تکمیلی و کامل (r22 و r410)

عیب یابی و تعمیر دمپر کولر گازی

نصب فیلتر هپا

نشتی یابی کولر گازی و رفع نشتی

تعویض شیر سرویس های کولر گازی

تعویض برد الکترونیکی کولر گازی

تعویض خازن کولر گازی

شارژ روغن کمپرسور

تعویض کنتاکتور کولر گازی

تعویض لوله مویی کولر گازی

تعویض فیلتر های کولر گازی

تعمیرات فن کولر گازی

تعویض کمپرسور کولر گازی

شستشوی مدار کولر گازی

تعویض شیر برقی کولر گازی

رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولر گازی

تعمیر کمپرسور کولر گازی در دماکالا

کمپرسور یکی از قطعات حیاتی کولر گازی است که خرابی آن اثرات مخربی روی دستگاه دارد. با توجه به این که کمپرسور گران قیمت ترین قطعه کولر گازی است، تعمیر آن بسیار مهم است. شما می توانید برای تعمیر کمپرسور کولر گازی از دانش فنی و تجربه بالای تعمیرکاران تیم دماکالا استفاده کنید و عیب یابی و تعمیر کمپرسور کولر گازی خود را به ما بسپارید.

تعمیرات برد کولر گازی در دماکالا

برد کولر گازی نیز یکی از قطعاتی است که تعمیر آن به دانش و تخصص بالایی نیازمند است. در صورتی که خرابی کولر گازی شما ناشی از مشکلات در برد دستگاه باشد، این قطعه باید تعمیر شود. تعمیر برد کولر گازی حتما باید توسط افرادی انجام شود که در این حوزه تخصص دارند چرا که کار ساده ای نیست. همچنین در برخی موارد ممکن است نیاز به تعویض برد کولر گازی وجود داشته باشد. در هر صورت، برای عیب یابی، تعمیر و تعویض برد کولر گازی می توانید از خدمات نمایندگی دماکالا استفاده کنید.

کدام کولر گازی ها شامل خدمات تعمیرات دماکالا می شوند؟

همه انواع کولر گازی توسط متخصصین دماکالا سرویس، عیب یابی و تعمیر می شوند. اگر کولر گازی شما از انواع زیر است، می توانید برای تعمیرات با ما تماس بگیرید:

 1. کولر گازی اسپلیت دیواری
 2. کولر گازی داکت اسپلیت
 3. کولر گازی پرتابل 
 4. کولر گازی پنجره ای
 5. کولر گازی ایستاده
 6. کولر گازی چند پنلی
 7. کولر گازی سقفی کاستی
 8. و … 

چرا دماکالا را برای تعمیر کولرگازی خود انتخاب کنیم؟

از جمله مهم ترین خدماتی که دماکالا به مشتریان عزیز ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر انواع کولر گازی در محل

دماکالا متخصصین تعمیرات را به محل اعلام شده توسط شما اعزام می کند. متخصصین دماکالا قادر به ارائه خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیرات حرفه ای و تخصصی انواع برند ها و مدل های کولر گازی هستند.

اعزام سریع تعمیرکار در محل

پس از تماس تلفنی یا ثبت آنلاین درخواست تعمیر کولر گازی، در اسرع وقت تعمیرکار به محل اعزام می شود. البته زمان مراجعه تعمیرکار از قبل با شما هماهنگ می شود. 

همکاری با تعمیرکاران متخصص و با تجربه

همه تعمیرکارانی که با تیم دماکالا همکاری می کنند، به طور کامل ارزیابی شده و تحت نظارت و آموزش مداوم قرار دارند تا بهترین و به روز ترین خدمات تعمیرات را ارائه دهند.

قیمت مناسب تعمیر کولرگازی

مرکز تعمیر کولر گازی دماکالا تلاش می کند تا با حفظ کیفیت بالای خدمات تعمیرات، تا حد ممکن هزینه های تعمیرات را پایین نگه دارد و به مشتریان عزیز منصفانه ترین قیمت را ارائه دهد. 

سرویس و تعمیر کولر گازی های خارجی و داخلی در تهران

خدمات سرویس و تعمیر برای کلیه کولر گازی ها از برند های ایرانی و خارجی ارائه می شود. با توجه به این که تعداد زیادی از کولر گازی های خارجی در بازار ایران گارانتی معتبری ندارند، مشتریان برای پیدا کردن تعمیرکار متخصص و حرفه ای برای تعمیر کولر گازی دچار سردرگمی می شوند. تیم تعمیرکاران و سرویسکاران دماکالا در تعمیرات انواع برند های کولر گازی متخصص هستند و بسته به برند کولر گازی شما، تعمیرکار متخصص در آن حوزه جهت ارائه خدمات به محل اعزام می شود. 

در مجموع چه کولر گازی شما خارجی است (مثلا برند های جنرال، گری، گرین، زانتی، سامسونگ، ال جی، هایسنس، بوش، میتسوبیشی و … ) چه ایرانی (مثلا برندهای جی پلاس، ایران رادیاتور، تک الکتریک، اسنوا و …)، می توانید از خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی دماکالا در تهران بهرمند شوید.

 • تعمیر کولر گازی اجنرال تهران
 • تعمیر کولر گازی بوش در تهران
 • تعمیر کولر گازی تک الکتریک
 • تعمیر کولر گازی جنرال گلد
 • تعمیر کولر گازی ال جی تهران
 • تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور
 • تعمیر کولر گازی آکس
 • تعمیر کولر گازی در تهران سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی میدیا
 • تعمیر کولر گازی هایسنس
 • تعمیرات کولر گازی ایوولی
 • نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در تهران
 • تعمیر کولر گازی گرین
 • نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در تهران
 • تعمیر کولر گازی پاناسونیک
 • تعمیر کولر گازی تراست
 • تعمیر کولر گازی جنرال
 • تعمیر کولر گازی گری

نحوه درخواست تعمیر کولر گازی 

در صورتی که کولر گازی شما نیاز به سرویس یا تعمیرات دارد، می توانید از طریق چت آنلاین وب سایت که در همین صفحه به آن دسترسی دارید، یا از طریق شماره تماس درج شده در سایت، با تیم کارشناسان تعمیر کولر گازی دماکالا ارتباط برقرار کنید. پس از گفتگو با کارشناسان ما، می توانید زمانی را مشخص کنید تا متخصص تعمیرات کولر گازی به محل مراجعه کرده و کولر گازی شما را عیب یابی و تعمیر کند. 

چه زمانی با مرکز خدمات تعمیر کولر گازی دماکالا تماس بگیریم؟

در صورتی که متوجه هر گونه مشکل یا تغییر در عملکرد کولر گازی شدید، بهتر است با ما تماس بگیرید. اگر مشکل دستگاه جدی است و در عملکرد آن تداخل ایجاد کرده، باید در اسرع وقت بررسی شود. کولر گازی ها از قطعات و بخش های متنوعی تشکیل شده اند بنابراین مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی ایجاد شود، بسیار متنوع است. از جمله مشکلات متداول کولر گازی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. روشن نشدن کولر گازی
 2. روشن نشدن صفحه نمایشگر یونیت داخلی کولر گازی
 3. از کار افتادن گرمایش کولر گازی
 4. برف اواپراتور کولر گازی
 5. کم شدن قدرت سرمایش کولر گازی
 6. کاهش پرتاب باد کولر گازی
 7. سر و صدای زیاد کولر گازی در پنل داخلی یا خارجی
 8. پریدن فیوز هنگام روشن کردن کولر گازی
 9. لرزش زیاد پنل داخلی یا خارجی کولر گازی
 10. خالی شدن گاز کولر 
 11. یخ زدن پنل کولر گازی
 12. آب ریزش از پنل کولر گازی
 13. کار نکردن کمپرسور یا یا سرد نکردن کولر گازی
 14. خرابی ریموت کنترل کولر گازی
 15. یک سره کار کردن کمپرسور کولر گازی و باد گرم
 16. نمایش کد های ارور روی پنل کولر گازی 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز تهران

مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی در تهران دماکالا، خدمات اعزام تعمیرکار جهت نصب، سرویس و تعمیرات انواع کولر گازی را برای تمام نقاط مرکزی تهران ارائه می دهد. کلیه ساکنین منطقه 6، منطقه 7، منطقه 9، منطقه 10، منطقه 11 و منطقه 12 تهران می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز تهران استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در شرق تهران

ساکنین شرق تهران نیز می توانند جهت نصب و راه اندازی، سرویس و تعمیر انواع کولر گازی از مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی در تهران خدمات دریافت کنند. برای دریافت خدمات از این مرکز کافی است با ما تماس بگیرید یا مشخصات خود را در سایت برای ما ثبت کنید. کلیه ساکنین منطقه 4، منطقه 8، منطقه 13 و منطقه 14 تهران می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی در شرق تهران استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در غرب تهران

اگر در غرب تهران زندگی می کنید، یعنی ساکن مناطقی مثل صادقیه، جنت آباد، ستارخان، تهرانسر، شهران، گیشا، آزادی، دهکده المپیک، چیتگر و … هستید، می توانید برای نصب و راه اندازی، سرویس، و تعمیرات انواع کولر گازی از خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی در غرب تهران استفاده کنید.

مرکز تعمیر کولر گازی در تهران به کلیه مناطق غرب تهران خدمات ارائه می دهد از جمله منطقه 2، منطقه 5، منطقه 21 و منطقه 22. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید. 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوب تهران هستید می توانید با یک تماس از خدمات تعمیر کولر گازی دماکالا بهرمند شوید. ساکنین هر یک از مناطق جنوب تهران (از جمله منطقه 15، منطقه 16 تهران، منطقه 17 تهران، منطقه 18، منطقه 19، و منطقه 20 تهران) می توانند از خدمات نصب و راه اندازی، سرویس و تعمیر کولر گازی در مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی دماکالا استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در شمال تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی دماکالا، خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی را به ساکنین مناطق شمال تهران ارائه می دهد. اگر ساکن شمال تهران (منطقه 1، منطقه 2، منطقه 3 و منطقه 5) هستید، جهت سرویس یا تعمیر کولر گازی با نمایندگی تعمیرات کولر گازی دماکالا تماس بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات کولر گازی تهران

جهت دریافت مشاوره و درخواست تعمیر کولر گازی، با شماره تلفن درج شده در سایت دماکالا تماس بگیرید. پشتیبانی تعمیرات دماکالا در پیام رسان های واتساپ و تلگرام نیز با شماره ۰۹۱۹۶۵۰۹۹۳۷ آماده پاسخگویی به سوالات شما است. همچنین با کلیک روی گزینه چت آنلاین سایت نیز می توانید با تیم پشتیبانی دماکالا ارتباط برقرار کنید.

هزینه سرویس دوره ای کولر گازی در تهران

هزینه سرویس دوره ای کولر گازی نسبت به هزینه تعمیرات بسیار پایین تر است و به همین دلیل توصیه می شود سرویس دوره ای را هرگز نادیده نگیرید. هزینه سرویس دوره ای کولر گازی دماکالا به عوامل زیادی بستگی دارد. برای اطلاع از این قیمت می توانید با ما تماس بگیرید. معمولا کارشناسان ما پیش از اعزام تعمیرکار هزینه حدودی سرویس یا تعمیر دستگاه را به شما اطلاع می دهند.

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران

هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل زیادی بستگی دارد که اصلی ترین آن نوع تعمیری است که دستگاه به آن نیاز دارد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، هزینه قطعه نیز به دستمزد تعمیرکار اضافه می شود. دماکالا تلاش می کند تا جای ممکن منصفانه ترین هزینه را از مشتریان دریافت کند. برای اطلاع از هزینه تقریبی تعمیر کولر گازی با ما تماس بگیرید. توجه داشته باشید که این هزینه حدودی و تقریبی است و ممکن است پس از عیب یابی و تشخیص نیاز دستگاه تغییر کند.

خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی در تهران

تیم تعمیرکاران و سرویسکاران کولر گازی دماکالا، خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی را در همه مناطق شهر تهران ارائه می دهد. برای نصب اصولی و استاندارد کولر گازی خود و راه اندازی تخصصی آن، با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای نصب و راه اندازی کولر گازی به محل اعزام می شوند.